Potrzebujesz doradztwa w wyborze odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z nami!
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać
odpowiednie wymiary, doradzimy najlepszy model i podpowiemy, ile to będzie kosztować.
8 500,00 zł
Nowoczesny domek ogrodowy z drewutnią to połączenie elegancji, trwałości i funkcjonalności. Wykonany w technologii kanadyjskiej z kantówki 9 × 4 cm oraz deski na pióro–wpust o grubości 17 mm, zapewnia stabilność, szczelność i solidność na wiele lat.
Wybierz rozmiar, aby zobaczyć cenę i konfigurację.
Prezentowany model został wykonany w następujących kolorach:
Więcej dostępnych kolorów znajdą Państwo w zakładce Wzorniki. Zapraszamy do wyboru idealnego wariantu dla siebie.
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać
odpowiednie wymiary, doradzimy najlepszy model i podpowiemy, ile to będzie kosztować.
Konstrukcja powstała z drewna świerkowo-sosnowego klasy C24, które jest strugane i suszone komorowo, co gwarantuje odporność na odkształcenia i działanie warunków atmosferycznych.
Kolorystyka dąb i wulkaniczna plaża (antracyt) nadaje całości eleganckiego i nowoczesnego charakteru, idealnie komponującego się z otoczeniem ogrodu. W cenie domku znajduje się okno uchylne o wymiarach 80 × 50 cm, które zapewnia dopływ naturalnego światła i odpowiednią wentylację wnętrza.
Zintegrowana drewutnia to praktyczne rozwiązanie pozwalające na wygodne przechowywanie drewna lub narzędzi, zachowując przy tym estetyczny wygląd konstrukcji. To idealny wybór dla osób ceniących jakość, styl i funkcjonalność w jednym.
| Wymiary domku | 2,5×5 m |
|---|---|
| Materiał | świerk i sosna |
| Słupy nośne | 12×12 cm |
| Grubość ścian | 17 mm |
| Lamele z kantówki | 4,5×4,5 cm |
| Rama dachu i krokwie | 9×4 cm |
| Konstrukcja ścian | 9×4 cm |
| Wysokość ścian | 200 cm |
| Nachylenie dachu | 23° |