Potrzebujesz doradztwa w wyborze odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z nami!
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać
odpowiednie wymiary, doradzimy najlepszy model i podpowiemy, ile to będzie kosztować.
12 400,00 zł
Domek z altaną w jasnym kolorze to idealne połączenie funkcji użytkowej i estetyki. Jasne drewno dodaje lekkości i naturalnego uroku, doskonale komponując się z otoczeniem ogrodu czy działki. Praktyczna część zamknięta świetnie sprawdzi się do przechowywania narzędzi i sprzętu, a otwarta altana stworzy wygodne miejsce do relaksu i spotkań na świeżym powietrzu.
Wybierz rozmiar, aby zobaczyć cenę i konfigurację.
Prezentowany model został wykonany w następujących kolorach:
Więcej dostępnych kolorów znajdą Państwo w zakładce Wzorniki. Zapraszamy do wyboru idealnego wariantu dla siebie.
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać
odpowiednie wymiary, doradzimy najlepszy model i podpowiemy, ile to będzie kosztować.
| Altana wymiary | Wybierz rozmiar m |
|---|---|
| Domek wymiary | Wybierz rozmiar m |
| Słupy nośne | 12×12 cm KVH |
| Wysokość ścian | 200 cm |
| lamele z kantówki | 4,5×4,5 cm |
| Grubość ścian | 17 mm |
| Wysokość całkowita | ok. 330 cm |
| Nachylenie dachu | 23° |