Potrzebujesz doradztwa w wyborze odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z nami!
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać
odpowiednie wymiary, doradzimy najlepszy model i podpowiemy, ile to będzie kosztować.
16 300,00 zł
Nowoczesny i funkcjonalny domek ogrodowy Federico to połączenie elegancji, praktyczności i solidnego wykonania. Całość o wymiarach Wybierz rozmiar metra została podzielona na pół – jedną część stanowi zabudowany domek o powierzchni Wybierz rozmiar m, a drugą przestronna altana o tych samych wymiarach. Dzięki temu konstrukcja łączy wygodę zamkniętej przestrzeni z urokiem otwartego miejsca do wypoczynku.
Wybierz rozmiar, aby zobaczyć cenę i konfigurację.
Prezentowany model został wykonany w następujących kolorach:
Więcej dostępnych kolorów znajdą Państwo w zakładce Wzorniki. Zapraszamy do wyboru idealnego wariantu dla siebie.
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać
odpowiednie wymiary, doradzimy najlepszy model i podpowiemy, ile to będzie kosztować.
Domek posiada dwa niezależne wejścia, co zwiększa funkcjonalność i wygodę użytkowania. Taki układ pozwala na swobodne korzystanie z obu części – altany oraz pomieszczenia gospodarczego lub rekreacyjnego – według własnych potrzeb.
Konstrukcja została wykonana z drewna świerkowo-sosnowego klasy C24, które jest strugane i suszone komorowo, co gwarantuje trwałość, stabilność i odporność na warunki atmosferyczne.
Kolorystyka dąb i wulkaniczna plaża (antracyt) nadaje altanie eleganckiego, nowoczesnego wyglądu. Ciepły ton drewna pięknie komponuje się z ciemnymi akcentami, tworząc ponadczasową i stylową całość.
Domek Federico to idealne rozwiązanie na działkę ROD, teren rekreacyjny lub do ogrodu przy domu. Sprawdzi się zarówno jako przestrzeń do wypoczynku, jak i praktyczne zaplecze na narzędzia, sprzęt lub meble ogrodowe.
| Wymiar całkowity | Wybierz rozmiar m |
|---|---|
| Altana | Wybierz rozmiar m |
| Domek | Wybierz rozmiar m |
| Materiał | świerk i sosna |
| Słupy nośne | 12×12 cm |
| Grubość ścian | 17 mm |
| Lamele z kantówki | 4,5×4,5 cm |
| Rama dachu i krokwie | 9×4 cm |
| Ściany z kantówki | 9×4 cm |
| Wysokość ścian | 200 cm |
| Nachylenie dachu | 23° |