Potrzebujesz doradztwa w wyborze odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z nami!
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać
odpowiednie wymiary, doradzimy najlepszy model i podpowiemy, ile to będzie kosztować.
30 000,00 zł
Solidna i estetyczna wiata drewniana z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym to praktyczne rozwiązanie do przechowywania oraz ochrony pojazdów, sprzętu ogrodowego lub drewna opałowego. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości drewna, starannie impregnowanego, gwarantuje trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne.
Wybierz rozmiar, aby zobaczyć cenę i konfigurację.
Prezentowany model został wykonany w następujących kolorach:
Więcej dostępnych kolorów znajdą Państwo w zakładce Wzorniki. Zapraszamy do wyboru idealnego wariantu dla siebie.
Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – pomożemy dobrać
odpowiednie wymiary, doradzimy najlepszy model i podpowiemy, ile to będzie kosztować.
Zadaszona część wiaty zapewnia wygodne miejsce postojowe, natomiast zamknięte pomieszczenie gospodarcze doskonale sprawdzi się jako schowek na narzędzia, rowery lub inne akcesoria. Dach dwuspadowy kryty gontem bitumicznym skutecznie chroni przed deszczem i śniegiem, a klasyczna forma w połączeniu z pionowym deskowaniem nadaje całości elegancki, ponadczasowy wygląd.
Wiata idealnie komponuje się z zabudową jednorodzinną i ogrodem, łącząc funkcjonalność z estetyką naturalnego drewna.
| Wymiary wiaty | 9,5×5 m |
|---|---|
| Materiał | świerk i sosna |
| Słupy nośne | 12×12 cm |
| Grubość ścian | 17 mm |
| Rama dachu | 12×5 cm |
| Krokwie | 9×4 cm |
| Wysokość ścian | 220 cm |
| Nachylenie dachu | 23° |